Få mere fleksibel og billigere mobiltelefoni ved at skifte virksomhedens mobiltelefoner til en løsning baseret på IP teknologien. Hos Viptel er det ganske simpelt og uden forpligtelser at tegne et erhvervsabonnement til mobiltelefonen.
Siden 2005 har Viptel arbejdet med fastnettelefoni baseret på IP teknologien. Den ekspertise vi har på dette område, har betydet at vi nu kan tilbyde mobiltelefoni med de samme fordele som på fastnet.
Der er mange fordele ved at skifte til mobiltelefoni fra Viptel. Nogle af de vigtigste argumenter er:
Vi rådgiver gerne omkring løsningsmodeller, der passer til netop jeres virksomhed, uanset om I er få eller mange medarbejdere.
Kontakt Viptel på 46 949 949 hvis du ønsker at høre mere.
Altid stabil telefoni.
Vi er utrolig glade for Viptel som teleleverandør. For os er stabilitet afgørende – og det får vi altid hos Viptel.
Anders, Birkerød
UserReport.com